Srixon CX - 2019

Dunlop se stává oficiálním partnerem a oficiálním dodavatelem tenisového vybavení prestižní Mouratoglou akademie. Zakladatel akademie a trenér Sereny Williamsové Patrick Mouratoglou je nyní zástupcem této značky a Dunlop se stává oficiálním partnerem v oblasti míčů a raket podporující Mouratoglou Open.

Zobrazit jako
Řadit podle
Zobrazení na stránku
SÍLA, SPIN & COMFORT Větší hlava vytváří větší sweetspot a tím větší sílu a komfort úderu. Díky nižší hmotnosti je to velmi ovladatelná raketa s vynikajícími vlastnostmi pro široké spektrum hráčů.
4 190,00 Kč
SÍLA, SPIN & COMFORT Dokonalá raketa pro hráče, kteří chtějí zlepšovat svou hru, pro hráče s krátkým až středním švihem. Největší hlava v sérii CV znamená, že je tato raketa velmi tolerantní (odpouštějící) a pohodlná s velkou sílou úderu. Raketa pro všestranné hráče.
4 190,00 Kč
Řada CX je určena pro závodní hráče, kteří disponují velkým švihem úderů. Řada CX umožňuje ještě větší razanci úderů bez ztráty kontroly. Umožňuje ovládat hru rychlými, razantními údery s vysokou trajektorií dráhy míče.
4 790,00 Kč
SÍLA, SPIN & KONTROLA Vysoce aerodynamický rám poskytuje dokonalý spin a sílu úderu a přitom zůstává stabilní při kontaktu s míčem. Raketa pro široké spektrum hráčů podporující všechny schopnosti hráče.
4 290,00 Kč
NIŽŠÍ VÁHA, RYCHLOST A SÍLA Je lehčí a rychlejší než ostatní modely řady CV F. Tato raketa je skvělou volbou pro hráče, kteří chtějí zlepšovat svou hru, pro středně pokročilé až pokročilé hráče pokročilé juniory. Pevný rám poskytuje skvělou a živou odezvu při úderu.
4 190,00 Kč