Force HYPERFIBRE+

Zobrazit jako
Řadit podle
Dunlop Force 300 – Špičková závodní raketa s novými technologiemi HYPERFIBRE+ vyvinutými tak, aby maximálně zvýšily rychlost rakety, akceleraci míčku a veškerou energii proměnily v sílu úder. Raketa s vynikající ovladatelností a přesností úderu. Je to ideální velmi univerzální raketa pro pokročilé hráče – vysokou razanci a výbornou přesností.
3 790,00 Kč
Dunlop Force 300 Tour – RAZANCE + KONTROLA Nová konstrukce profilu rámu s ostřejšími náběžnými hranami – o 9% menším průřezem profilu – zajišťuje menší odpor vzduchu, a tím větší swing rámu. Krček rakety s novým pentagonálním profilem zvyšuje tuhost, snižuje torzi a tím poskytuje raketě vynikající kontrolu.
3 890,00 Kč
Dunlop Force 500 – RAZANCE + SPIN Špičková závodní raketa s novými technologiemi HYPERFIBRE+ vyvinutými tak, aby maximálně zvýšily rychlost rakety, akceleraci míčku a veškerou energii proměnily v sílu úder. Raketa s vynikající ovladatelností a přesností úderu. Je to ideální velmi univerzální raketa pro pokročilé hráče s vysokou razanci a výbornou přesností. Větší hlava 100 sq.inch a zvyšuje razanci a komfort hry.
3 790,00 Kč
Dunlop Force 500 25″ – RAZANCE + SPIN Špičková JUNIOR závodní raketa s novými technologiemi HYPERFIBRE+ vyvinutými tak, aby maximálně zvýšily rychlost rakety, akceleraci míčku a veškerou energii proměnily v sílu úder. Raketa s vynikající ovladatelností a přesností úderu. Je to ideální velmi univerzální raketa pro mladé pokročilé hráče s délko 2″ s vysokou razancí a výbornou přesností. Větší hlava 100 sq.inch zvyšuje razanci a komfort hry.
2 190,00 Kč
Dunlop Force 500 26″ – RAZANCE + SPIN Špičková JUNIOR závodní raketa s novými technologiemi HYPERFIBRE+ vyvinutými tak, aby maximálně zvýšily rychlost rakety, akceleraci míčku a veškerou energii proměnily v sílu úder. Raketa s vynikající ovladatelností a přesností úderu. Je to ideální velmi univerzální raketa pro mladé pokročilé hráče s délko 26″ s vysokou razancí a výbornou přesností. Větší hlava 100 sq.inch zvyšuje razanci a komfort hry.
2 290,00 Kč
Dunlop Force 500 Lite – RAZANCE + SPIN Špičková závodní raketa s novými technologiemi HYPERFIBRE+ vyvinutými tak, aby maximálně zvýšily rychlost rakety, akceleraci míčku a veškerou energii proměnily v sílu úder. Raketa s vynikající ovladatelností a přesností úderu. Je to ideální velmi univerzální raketa pro pokročilé juniory přecházející na normální velikost rakety – raketa s vysokou razanci a výbornou přesností. Větší hlava 100 sq.inch a zvyšuje razanci a komfort hry.
3 590,00 Kč
Dunlop Force 500 Tour – RAZANCE + SPIN Špičková závodní raketa s novými technologiemi HYPERFIBRE+ vyvinutými tak, aby maximálně zvýšily rychlost rakety, akceleraci míčku a veškerou energii proměnily v sílu úder. Raketa s vynikající ovladatelností a přesností úderu. Je to ideální velmi univerzální raketa pro pokročilé hráče s vysokou razanci a výbornou přesností. Větší hlava 100 sq.inch, větší váha a zvyšuje razanci a komfort hry.
3 890,00 Kč
Dunlop Force 600 – RAZANCE + KOMFORT Špičková závodní raketa s novými technologiemi HYPERFIBRE+ vyvinutými tak, aby maximálně zvýšily rychlost rakety, akceleraci míčku a veškerou energii proměnily v sílu úder. Raketa s vynikající ovladatelností a přesností úderu. Je to ideální velmi univerzální raketa pro pokročilé hráče s vysokou razanci a výbornou přesností. Větší hlava 105 sq.inch a širší rám zvyšuje razanci a umožňuje vysoký komfort hry.
3 590,00 Kč