Obchodní podmínky

Provozovatel a majitel e-shopu:

Jan Čapoun
Bulharská 1592
530 03 Pardubice

IČO: 87789477
Zápis živnostenský úřad Pardubice
Č.j.: Ž.Ú./11/4621/Nod/5
Tel: +420 777 616 376

Obchodní podmínky internetového obchodu se řídí aktuálně platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Naše nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a oficialních distributorů pro Českou republiku. Na naše zboží je poskytována plná záruka dle zákonů České republiky.

Poštovné a balné společnosti PPL nebo Českou poštou

Dobírkou v ČR – 150 Kč
Při odběru zboží nad 5.000 Kč – zdarma 


Objednání zboží

Při odeslání internetové objednávky zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky, vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami našeho e-shopu a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním úkonům. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní svou e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky. Pokud neodejde kopie objednávky na Vámi zadanou e-mailovou adresu, prosíme kontaktujte nás k vyřešení této situace.

Chcete-li objednat Vámi vybrané zboží jinou cestou, můžete nás kontaktovat telefonicky či e-mailem.

Vaše objednávka je považována za závaznou, výjimkou jsou podmínky individuálně domluvené.


Zrušení objednávky kupující strany

Objednávku lze zrušit nejlépe telefonicky, případně e-mailem. Podmínkou je nevyexpedování zboží. V případě vyexpedování Vámi objednaného zboží vzniká prodávajícímu nárok na náhradu škody spojenou s expedicí a doručením zboží firmy PPL.


Zrušení objednávky prodávajícího

Provozovatel e-shopu má právo stornovat Vaši objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, nebo se výrazným způsobem změní jeho cena. O případném stornování Vaší objednávky bude zákazník neprodleně informován. Pokud již cenu objednaného zboží ve zrušené objednávce uhradil, samozřejmě mu bude poukázaná částka v nejbližším možném termínu navrácena.


Dodání zboží

Námi nabízené zboží je standardně expedováno nejdéle do 4 pracovních dnů. V případě, že zboží není v centrálním skladu a objednávka by se měla nad tento rámec prodloužit, budeme Vás neprodleně informovat a osobně domluvíme podmínky dodávky nebo můžete bez jakýchkoliv sankcí Vaši objednávku zrušit.


Záruka a reklamace

Námi nabízené zboží je v nejvyšší kavlitě - dodávané oficiálním dovozcem pro ČR a platí pro něj plná záruka dle zákonů a legislativních předpisů ČR.


Podmínky pro vrácení zboží

U produktů nakoupených prostřednictvím našeho internetového obchodu má kupující dle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Následně bude zákazníkovi převedena částka zaplacená za zboží, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené s expedicí.


Odpovědnost za správnost uváděných dat

Informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran – oficiálních distributorů a mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Nemůžeme tedy stoprocentně zaručit správnost uváděného obsahu.


Prodejce neručí vůči jiné straně odpovědností za škody, způsobené použitím informací a dat z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek, nebyli-li tyto informace a data na přání zákazníka přímo písemně potvrzeny ze strany prodejce.