Force 300 Tour

Dunlop Force 300 Tour – RAZANCE + KONTROLA Nová konstrukce profilu rámu s ostřejšími náběžnými hranami – o 9% menším průřezem profilu – zajišťuje menší odpor vzduchu, a tím větší swing rámu. Krček rakety s novým pentagonálním profilem zvyšuje tuhost, snižuje torzi a tím poskytuje raketě vynikající kontrolu.
*
3 890,00

Vynikajícíh vlastností zvyšujících sílu úderu je dosaženo novými systémy použitými u průchodek – PARALLERSTRUNG – průchodky a otvory jsou přesně vyrovnány v hlavní úderové oblasti, což umožňuje lepší reakci strun. Tento systém také zvětšuje sweet spot pro větší výkon, větší rotaci a výborný pocit ze hry.
AEROBOOST – systém bezešvých průchodek pracuje jako vysokorychlostní aerodynamické písty: Při nárazu: přemostění pod strunami tlumí náraz Vrácení energie: elastické lůžko potom pružně akceleruje strunu a generuje vyšší rychlost míče i rotaci. GLIDEPOLYMER – Snižuje tření – Unikátní polymer obsahuje mikro kuličky MoS2 minerální látky, která snižuje tření mezi průchodkou a strunou až o 27 % umožňující rychlejší pohyb struny pro větší sílu úderu. Zvyšuje trvanlivost – Glidepolymer také zvyšuje odolnost a životnost průchodek až o 40%.

Všechny tyto nové technologie dělají z rakety DUNLOP FORCE 300 Tour špičkový rám nové generace.

Konstrukce

Premium Braided Carbon Fibre

Délka

27" / 686 mm

Hlava

98 sq.inch / 632 cm2

Váha vypletená (g)

320

Váha nevypletená (g)

305

Vyvážení (mm)

320

Pletení

16 x 19

Rám (mm)

22 – 24 – 22

Tuhost

69